ربات افزایش فالوور یا ربات نابودی پیج؟

اخیرا کسانی در کشور اقدام به معرفی رباتی کرده اند که می تواند در روز 5 میلیون استوری های مختلف را بازدید کند.

تا زمانی که افراد بازدید کننده های استوری خود را بررسی میکنند متوجه بازدید این افراد شده و به پیجشان سری بزنند و فالوو کنند و از این طریق فالوورهاشون رو افزایش بدهند.

در نگاه اول چقدر جالب به نظر می رسد و با یه حساب سرانگشتی اگه یک درصد هم ما رو فالوو کنن در روز 50 کا فالوور جذب می کنند و خیلی هیجان زده دست به خرید و فعالسازی این ربات ها می کنند و فکر می کنند بهترین رباتی را که می شود از آن استفاده کرد را پیدا کرده اند و چه شانس و اقبال بالایی داشته اند.

اما باید به شما بگوییم که اصلا چنین نیست

این ربات دوسال گذشته در کشورهای دیگر استفاده گردیده و امتحان خود را به خوبی پس داده است اما با آپدیت های اخیر اینستاگرام اصلا جایی برای فعالیت های این ربات ها نمانده است چرا که ربات های پرقدرت اینستاگرام با آنالیز رفتار شما متوجه تغییرات می گردد.

بهتر است بعضی از روش هایی که ربات توسط اینستاگرام شناسایی می گردد را بررسی کنیم.

1-وقتی به یک باره میزان فعالیت شما در پیجتان تغییر می کند این کاملا مشهود است که شما تا دیروز صد عدد استوری هم نم دیدید و الان به یک باره روزی پنج میلیون بازدید استوری انجام می دهید.

2-ربات برای شما از پیج هایی بازدید می کند که اطلاعات آن قبلا در ربات ها ذخیره شده و روش آشنایی شما با این پیج ها اصلا طبیعی نیست و شما از طریق لینک وارد پیج شده و بازدید استوری را انجام می دهید و این کاملا قابل شناسایی است.

3-آی پی گوشی شما در حافظه پر قدرت اینستاگرام ثبت شده است زمانی که شما با ای پی جدید وارد می شوید اکانت شما زیر نظر گرفته می شود و با توجه به تغییر فعالیت مجددا شناسایی می شوید.

4-در ربات بازدید استوری اینستاگرام ای پی شما فرق دارد زیرا ای پی های ورودی شما از یک شهر است که در آن سکونت دارید مثلا تهران اما ای پی ربات از یک کشور دیگر است و شما نمیتوانید همزمان در دو مکان باشید پس اکشن بلاک می شوید و متوجه این موضوع می شود اینستاگرام و شمارا جریمه خواهد نمود.

5-اینستاگرام از علایق شما باخیر است و می داند در طول روز چه پیج هایی را مورد بازدید قرار میدهید و اگر به یک باره این موضوع تغییر کند کاملا مشهود است که اتفاقی رخ داده و جالب اینجاست که در تمام زمینه های مختلف ربات برای شما بازدید انجام داده و یک انسان چنین کاری را انجام نخواهد داد چرا که علایق مشخصی دارد.

6-ثبت فعالیت های کاربران در طول روز به طور مستمر انجام می شود زمانی که شما بر روی صفحه ضربه می زنید و عملکردی در اینستا انجام می شود این ضربه ها و عملکرد ها ضبط و هر روز توسط ربات های پرقدرت اینستاگرام آنالیز می شود و متوجه می شوند این حجم از بازدید استوری برای شما اصلا با میزان ضربات دست شما روی گوشی تطابق ندارد و متوجه فعالیت ربات می شوند.

7-با یک نگاه ساده متوجه می شوید این است مگر یک انسان در طول روز چقدر زمان دارد تا این حجم از بازدید را انجام دهد پس مسلما کار یک انسان نیست.

8-ربات بازدید استوری بازدید را کامل انجام نمیدهند و کامل نیست و به محض اینکه استوری لود شده به استوری بعدی میرود و اینستاگرام متوجه می شود که استوری باز میشود اما مشاهده نمی گردد مگر می شود انسانی هر روز این عمل را انجام دهد مسلما پاسخ شما هم خیر است.

9-شما برای استفاده از این ابزار باید یوزر و پسورد خودرا در اختیار این ربات قرار دهید واگر برنامه نویس این ربات اراده کند می تواند پیج شما را از دستتان در آورد.

10-این ربات ها به هیچ عنوان ایرانی نیستند و الان در کشور های دیگر استفاده نمی شوند زیرا  متوجه ضررهای آن شده اند و این موج به تازگی به ایران امده است و قربانیان زیادی خواهد داشت.

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

جریمه پیج های متصل به ربات

اگر از ربات بازدید استوری اینستاگرام استفاده کنید یکی یا چندتا از جریمه های زیر برای شما اعمال می گردد.

1-شدوبن شدن پیج شما به مدت 14 روز

2-اکشن بلاک شدن زمان دار 

3-دیسیبل شدن صفحه شما

4-برداشتن الگوریتم تشویق از روی صفحه شما

5-عدم معرفی پیج در ساجست ها

برای رسیدن به موفقیت باید اصولی عمل کنید از گذشته افراد زیادی بودند که با وعده های دروغین دیگران رو فریب می دادند و افراد نمیخواهند که قبول کنند که نمیشود بدون تولید محتوا و فقط با استفاده از ربات بازدید استوری اینستاگرام بتوانید پیجی قدرتمند برای خود بسازید.

بیشتر بخوانید  پیج اینستاگرام مهمترین ابزار کسب درآمد از اینترنت

پس پیشنهاد من این است که اگر دوره رایگان افزایش فالوور رو ندیدید حتما از اینجا ببینید و به دنبال روش های اصولی باشید بهترین راهکار داشتن پشتیبان و از استفاده از تجربیات اساتید و افراد حرفه ای در این زمینه است پس اگر نیاز به مشاوره و کمک داشتید حتما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید

اما آیا میدانید چگونه افراد رو گول میزنند؟

 

نمونه متن

ربات بازدید استوری :

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید فالوورهای پیج اینستاگرام خود را بیشتر کنید، شاید به ربات بازدید استوری نیاز داشته باشید. بسیاری از افراد بدون شک شاید با ربات بازدید استوری آشنایی نداشته باشند و در مورد عملکرد آن هم اطلاعاتی نیز به دست نیاورده باشند. این دسته از افراد باید بدانند که با استفاده از این ربات و زمانی که شما از این ربات در پیج اینستاگرام خود استفاده کنید، ربات شما وارد اینستاگرام افراد زیادی می شود و استوری های آنها را بازدید می کند. در صورتی که افراد مشاهده کنند در بین استوری های خود شما آنها را بازدید کرده اید، شاید این سوال برایشان به وجود آید که شما چه کسی هستید و از این طریق شما را فالو کنند. بر این اساس باید بدانیم که با ربات بازدید استوری و استفاده از آن در پیج اینستاگرام خود می توانیم تعداد فالوورهای خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهیم.

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

یکی از نکاتی که اهمیت بسیاری دارد و در استفاده کردن از ربات بازدید استوری باید به آن دقت داشته باشید، این است که به خوبی بدانید چه نوع ربات را می خواهید در پیج اینستاگرام خود مورد استفاده قرار دهید. برخی از این ربات ها به گونه ای طراحی شده اند که وارد پیج اینستاگرام 5 میلیون نفر می شوند و برخی دیگر وارد پیج اینستاگرام 1000 نفر می شوند، به همین دلیل شما باید میزان وارد شدن ربات خود به اینستاگرام افراد دیگری را به درستی تعیین کنید. زمانی که شما ربات بازدید استوری را تهیه می کنید که وارد پیج اینستاگرام 5 میلیون نفر شود، باید بدانید که 900 هزار نفر امکان دارد شما را فالو کنند و از این طریق فالوورهای شما بیشتر شود.

تاثیر مشاهده استوری در ربات بازدید استوری :

همه ما به خوبی می دانیم استوری یکی از قابلیت های اینستاگرام می باشد که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. به همین دلیل می توانیم بگوییم که یکی از مهمترین قابلیت ها و مزیت هایی که در ربات بازدید استوری وجود دارد این است که، این ربات وارد پیج اینستاگرام بسیاری از افراد می شود و به همین دلیل آنها زمانی که مشاهده کنند شما از استوری آنها بازدید کرده اید بدون شک سری به پیج اینستاگرام شما می زنند. به همین دلیل شما باید حریم شخصی پیج اینستاگرام خود را بردارید تا همه به راحتی بتوانند مطالب پیج اینستاگرام شما را مشاهده کنند. در صورتی که افراد از مطالب پیج شما لذت ببرند بدون شک شما را فالو می کنند و از این طریق فالوورهای شما بیشتر می شود.

بر همین اساس باید بدانید که ربات بازدید استوری مزیت های بسیار زیادی دارد و افرادی که می خواهند تعداد فالوورهای خود را بیشتر کنند، می توانند از این ربات استفاده کنند. از آنجایی که اینستاگرام در زمینه مشاهده کردن استوری محدودیتی نگذاشته است، شما به راحتی می توانید به وسیله ربات  بازدید استوری وارد استوری های افراد شوید. بنابراین باید بدانیم نتیجه و اثر بخشی این ربات نسبت به ربات های دیگر بسیار بیشتر است و از آنجایی که تاثیر زیادی در جذب فالوور دارد بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید  استوری کردن پست اینستاگرام

4 thoughts on “ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

  1. امید بابایی says:

    ممنون از مطلی خوبتون.ارزش مطلبتون فوق العاده بالاس.حداقل منی که میخواستم پول بدم و از ربات استفاده کنم با این متن شما منصرف شدم.دمتون گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

اینستاگرام