رفع بلاک اینستاگرام :

رفع بلاک اینستاگرام یکی از مهمترین دغدغه هایی می باشد که بسیاری از افراد  شاید با این موضوع مواجه شوند. رفع بلاک اینستاگرام با روش های متعددی می باشد و هر یک از این روش ها مزیت های بسیاری دارد. بسیاری از افراد با روش های رفع بلاک آشنایی ندارند به همین دلیل شاید نتوانند اینستاگرام خود را از بلاک درآورند.

برای اینکه با روش های رفع بلاک اینستاگرام آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم تا آشنایی شما نسبت به آنها بیشتر شود و برای رفع بلاک از این روش ها استفاده کنید.

روش های رفع بلاک اینستاگرام :

روش هایی که برای رفع بلاک اینستاگرام وجود دارد بسیار متنوع می باشد و شما می توانید با استفاده از یکی از آنها اینستاگرام خود را از بلاک در آورید. برخی از مهمترین این روش ها عبارت می باشد از :

رفع بلاک اینستاگرام

 

  1. استفاده از اینترنت موبایل :

اگر شما هم از آن دسته افرادی که هستید که در اینستاگرام بلاک شده اید، احتمال دارد که آی پی شما به جای پروفایل فیلتر شده باشد، به همین دلیل بهتر است به جای اینکه از وای فای استفاده نمایید، اینترنت گوشی خود را روشن کنید تا اینستاگرام شما از بلاک خارج شود..

  1. توقف فعالیت هایی که در اینستاگرام وجود دارد تا 24 الی 48 ساعت :

اگر اقدام قبلی که بیان کردیم برای رفع بلاک شما تاثیری نداشت، می توانید فعالیت هایی را که در این برنامه وجود دارد را تا 24 الی 48 ساعت به طور کامل متوقف کنید. در این مدت شما نه باید پست لایک کنید، نه پست بگذارید، نه کامنت بگذارید و همچنین نباید پروفایل جدیدی را روی اینستاگرام خود بگذارید.

  1. پروفایل خود را به شبکه های دیگر متصل کنید :

از آنجایی که برنامه اینستاگرام پروفایل شما را یک اسپم می شناسد، می توانید اکانت خود را به شبکه های دیگر اجتماعی متصل کنید و از این طریق به اینستاگرام نشان دهید که شما یک ربات نیستید و به عنوان شخص حقیقی در این برنامه حضور دارید. یکی دیگر از روش های رفع بلاک اینستاگرام همین روش می باشد که شما از طریق تنظیمات برنامه می توانید این اقدام را انجام دهید.

رفع بلاک اینستاگرام

 

  1. حذف اپلیکیشن های افزایش لایک :

یکی از مهمترین مواردی که باعث می شود اینستاگرام شما بلاک شود، برنامه های افزایش لایک و فالوور می باشد که شما باید آنها را به طور کامل از گوشی خود حذف کنید تا اینستاگرام شما از بلاک خارج شود.

  1. ارسال گزارش به اینستاگرام :

یکی دیگر از مهمترین روش هایی که برای رفع بلاک اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می دانید خطایی نکرده اید بهتر است برای خارج شدن از بلاک به اینستاگرام گزارشی در مورد بلاک شدن تان ارسال کنید. در بخش تنظیمات برنامه اینستاگرام شما این گزینه وجود دارد و می توانید با وارد شدن به این گزینه گزارش بلاک شدن خود را به مرکز اینستاگرام ارسال کنید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

پیشنهاد میکنم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

آشنایی با وب سایت اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

نحوه نوشتن بایو اینستاگرام

یکی از روش های افزایش تعامل فیک در اینستاگرام استفاده از ربات هاست که باعث اکشن بلاک و بسته شدن پیج شما می گردد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =