اکانت اینستاگرام :

شما بدون اکانت اینستاگرام در این برنامه هیچ گونه فعالیتی نمی توانید داشته باشید، چرا که تمامی افرادی که در اینستاگرام حضور دارند دارای اکانت اینستاگرام می باشند. ساخت اکانت در اینستاگرام بسیار آسان می باشد و به همین دلیل شما به راحتی می توانید اکانت شخصی خود را در این برنامه داشته باشید. شما برای ساخت اکانت اینستاگرام می توانید از طریق خود برنامه اقدام کنید و اکانت شخصی خودتان را بسازید. برخی از افراد امکان دارد که با روش ساخت اکانت در اینستاگرام آشنایی نداشته باشند، به همین دلیل در ادامه مراحل ساخت آن را بیان می کنیم تا آشنایی بیشتری با مراحل ساخت آن داشته باشید.

مراحل ساخت اکانت اینستاگرام :

 همانطوری که بیان نمودیم ساخت اکانت اینستاگرام بسیار ضروری می باشد و اگر از آن دسته افرادی می باشد که به این برنامه علاقه دارید باید به طور کامل مراحل ساخت اکانت را انجام دهید. مراحل ساخت اکانت در اینستاگرام عبارت می باشد از :

اکانت اینستاگرام

 

  1. اولین مرحله ای که شما باید انجام دهید این است که، نسخه جدید و به روز این برنامه را از اپلیکیشن بازار و یا ای استور دانلود کنید.
  2. گزینه ای به نام sign up در برنامه وجود دارد که باید روی آن کلیک نمایید.
  3. بعد از آن برای شما صفحه ای باز می شود که شما باید برای ساخت اکانت اینستاگرام شماره همراه و یا ایمیل خود را در آن صفحه وارد کنید و بعد از آن گزینه بعدی و یا همان next را بزنید.
  4. در مرحله بعدی باید نام و رمز عبور خود را به صورت کامل وارد نمایید و به همین ترتیب گزینه next را بزنید.
  5. در این مرحله نام کاربری که برای ساخت اکانت اینستاگرام به آن نیاز دارید به شما پیشنهاد می شود، پیشنهاد این نام به اطلاعاتی بستگی دارد که شما در ابتدا وارد کرده اید. در صورتی که با آن نام موافق می باشید می توانید آن را بپذیرید و در صورتی که با آن نام موافق نیستید می توانید گزینه عوض کردن اکانت را بزنید و نام پیشنهادی خودتان را در این قسمت وارد کنید.

6. اکانت اینستاگرام شما به درستی نصب شده است و اکنون می توانید از آن استفاده کنید و فعالیت خود را شروع نمایید.

اکانت اینستاگرام

نکاتی در اکانت اینستاگرام :

از آنجایی که صاحب شرکت فیسبوک و اینستاگرام یکی می باشد، شما اگر در فیسبوک اکانت دارید می توانید برای ساخت اکانت اینستاگرام وارد گزینه log in with facebook شوید. همچنین باید بدانید اگر با شماره تلفن خود اکانت تان را ساخته اید، برایتان یک پیامی می آید که آن پیام حاوی کد ورود شما می باشد و شما باید آن کد را وارد برنامه کنید تا اکانت شما ساخته شود. اگر شما به وسیله ایمیل وارد این برنامه می خواهید شوید، باید برای اینکه امنیت اینستاگرام خود را بالاتر ببرید شماره تلفن خود را هم وارد نمایید. بعد از اینکه شما نام پروفایل خود را در اکانت وارد کردید، می توانید با وارد شدن در تنظیمات نام خود را تغییر دهید و یک نام دیگر بگذارید.

پیشنهاد میکنم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

آشنایی با وب سایت اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

نحوه نوشتن بایو اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =