دانلود اینستاگرام جدید :

بسیاری از کسانی که از برنامه اینستاگرام استفاده می کنند به دنبال دانلود اینستاگرام جدید هستند تا از امکانات و ویژگی های آن بهره مند شود. پیش از اینکه اقدام به دانلود اینستاگرام جدید نمایید باید بدانید که با دانلودسری جدید اینستاگرام می توانید از ویژگی های بسیار زیادی آن استفاده کنید و از اینکه از این برنامه استفاده می نمایید لذت ببرید. برخی از افراد شاید به طور کامل در مورد ویژگی های دانلود اینستاگرام جدید اطلاعات نداشته باشند، به همین دلیل در ادامه برخی از مهمترین ویژگی های سری جدید این برنامه را برای شما بیان می کنمی تا آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید.

آشنایی با ویژگی های  دانلود اینستاگرام جدید

 

ویژگی های دانلود اینستاگرام جدید :

 

 برای دانلود اینستاگرام جدید باید از ویژگی های آن مطلع شوید ک آنها عبارت می باشد از :

آشنایی با ویژگی های  دانلود اینستاگرام جدید

  1. حالت تاریک :

یکی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی های دانلود اینستاگرام جدید این است که حالت تاریک دارد. یعنی شما می توانید با استفاده از این ویژگی، پس زمینه اینستاگرام خود را تاریک کنید. برای فعال کردن این ویژگی در گوشی های اندروید و آیفون باید به تنظیماتی که درون گوشی وجود دارد مراجعه کنید و حالت پس زمینه را تاریک و مشکی انتخاب کنید.

  1. ایمیل چک اینستاگرام :

بسیاری از افراد امکان دارد با روش های متعددی اینستاگرام شان حک شود و دیگر نتوانند از آن استفاده کنند. یکی از این روش ها ایمیل های کلاه برداری بود که برای افراد فرستاده می شد و زمانی که فرد وارد آن ایمیل می شد امکان داشت که اینستاگرام اش حک شود. دانلود اینستاگرام جدید یکی از مهمترین قابلیت هایی که دارد، این است که شما می توانید از طریق چک ایمیل وارد تنظیمات خود شوید و آن گزینه را فعال کنید تا به این وسیله همیهش از درست بودن ایمیل های خود اطمینان کافی را به دست آورید.

  1. محدود کردن پروفایل های دوست نداشتی :

بسیاری از افراد شاید تمایل داشته باشند که تعدادی از افراد را هرگز در اینستاگرام مشاهده کنند، به همین دلیل آن فرد و یا پیج را بلاک می کردند. با بلاک کردن کردن هر فردی می تواند به خوبی متوجه شود که بلاک شده است، ولی با دانلود اینستاگرام جدید می توانید از ویژگی جدید این برنامه استفاده کنید که از طریق آن فرد می تواند پیج شما را مشاهده کند و حتی کامنت هم بر روی پست های شما بگذارد، ولی شما آن را هرگز مشاهده نخواهید کرد و او تنها خودش می تواند کامنت هایش را مشاهده کند.

  1. اضافه کردن رابط های جدید :

یکی از وژگی هایی دیگری که در دانلود اینستاگرام جدید وجود دارد و شما می توانید از آن استفاده کنید، این است که برخی از استوری های خود را که در سال گذشته و یا دو سال گذشته در اینستاگرام خود گذاشته اید را می توانید یک بار دیگر در استوری های خود بگذارید و از آنها یاد کنید. این ویژگی یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام به شمار می رود که بسیاری از افراد شاید مشاهده کرده باشید که از آن استفاده می کنند.

پیشنهاد میکنم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

آشنایی با وب سایت اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

بیشتر بخوانید  آشنایی با روش های اینستاگرام دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 11 =

اینستاگرام