ورود اینستاگرام :

برای ورود اینستاگرام که یکی از شبکه های محبوب اجتماعی می باشد و امروزه بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند و در آن عضو می باشند، باید با برخی از ویژگی های آن آشنایی داشته باشید. قابلیت هایی که برای ورود اینستاگرام از ابتدا تاکنون وجود داشته است بسیار افزایش پیدا کرده و به همین دلیل کاربران آن هم روز به روز بیشتر می شوند. در ادامه مطلب شما را با برخی از قابلیت هایی که در ورود اینستاگرام وجود دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید را معرفی می کنیم.

قابلیت هایی در ورود اینستاگرام :

همانطوری که بیان نمودیم شما باید پیش از ورود اینستاگرام با برخی از قابلیت های اینستاگرام آشنایی داشته باشید که عبارت می باشند از :

ورود اینستاگرام

  1. از افرادی که فالو نموده اید درخواست اعلانات کنید :

اگر یکی از صفحه ای اینستاگرام برای ورود اینستگرام اهمیت زیادی برایتان دارد، و می خواهید از تمامی فعالیت های درون آن صفحه آگاه باشید می توانید از قابلیت دریافت نمودن اعلان در آن صفحه استفاده کنید. با فعال کردن این قابلیت هرگونه فعالیتی که آن صفحه وجود داشته باشد به شما نشان داده می شود و می توانید آن را مشاهده کنید. شما زمانی که وارد تنظیمات آن صفحه شوید می توانید این گزینه را فعال کنید.

  1. حذف کردن تگ خودتان از تصاویری که افراد دیگر گذاشته اند :

 برخی از مواقع برای ورود اینستاگرام امکان دارد فردی نام شما را بر روی یک عکس تگ کرده باشد و شما نخواهید تگ شما روی آن عکس باشد، بر همین اساس به راحتی می توانید تگ خودتان را از روی آن عکس بردارید. یکی از مهمترین اقدامات این است که آن عکس را باز کنید و گزینه آپشن را انتخاب کنید و بعد از آن گزینه ای که زده شده است، پاک کردن عکس من از این تصویر را بزنید.

ورود اینستاگرام

  1. تاریخچه جست و جو را پاک کنید :

 یکی دیگر از قابلیت هایی که پیش از ورود اینستاگرام باید با آن آشنایی داشته باشید، این است که تاریخچه جست و جوهای خود را پاک کنید. زمانی که شما صفحه های متنوع و گوناگونی را سرچ می کنید در تاریخچه اینستاگرام باقی می ماند، اگر نمی خواهید آنها در تاریخچه باقی بمانند، باید وارد تنظیمات صفحه شخصی خودتان بشوید و گزینه پاک کردن تاریخچه را بزنید تا هرچه که شما سرچ کرده اید پاک شود.

  1. پست هایی که لایک کرده اید را مشاهده کنید :

یکی دیگر از قابلیت هایی که در ورود اینستاگرام وجود دارد، این است که شما می توانید هر پستی را که لایک کرده اید و دیگر بعد از مدتی آن را پیدا نمی کنید را مشاهده کنید. اگر شما پست مورد علاقه خود را لایک کرده باشید و بعد از مدتی نتوانید آن را پیدا کنید، باید به قسمت پروفایل خودتان وارد شوید و با لمس کردن سه نقطه ای که در بالای صفحه وجود دارد، وارد تنظیمات شوید، سپس گزینه ای به نام پست هایی که لایک کرده اید را می توانید بزنید و از این طریق پست مورد نظرتان پیدا می شود.

پیشنهاد میکنم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

آشنایی با وب سایت اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =