پیج اینستاگرام :

به جرات می توانیم بیان کنیم که بسیاری از افراد امروزه پیج اینستاگرام دارند و این برنامه یکی از بهترین و عالی ترین برنامه هایی می باشد که شما می توانید از تغییرات بسیار زیاد آن لذت ببرید. اگر شما می خواهید پیج اینستاگرام حرفه ای داشته باشید می توانید با برخی از ترفندهای آن آشنایی لازم و کافی را به دست آورید. در ادامه برخی از مهمترین ترفندهای پیج اینستاگرام را بیان می کنیم تا آشنایی شما با آنها بیشتر شود.

ترفندهای پیج اینستاگرام تا حرفه ای شوید :

همانطوری که بیان نمودیم ترفندهای بسیاری وجود دارد که شما اگر می خواهید پیج اینستاگرام حرفه ای داشته باشید می توانید از آنها استفاده کنید، این روش ها عبارت می باشد از :

آشنایی با ترفندهای حرفه ای در  پیج اینستاگرام

  1. ارسال تصاویر به افراد خاص :

اگر شما نمی خواهید برخی از تصاویر پیج اینستاگرام تان را هر فردی مشاهده کند می توانید آن را برای افراد خاص و مشخص شده ای که خودتان مایل هستید بفرستید. این ویژگی به 15 نفر از افرادی که خاص هستند اجازه می دهد که تصاویر شما را مشاهده کنند. یکی از نکات جالبی که در این روش وجود دارد این است که به آن افراد اجازه می دهید لایک و یا کامنت خود را روی تصاویر شما بگذارند.

  1. رد کردن پیام های افراد مزاحم :

گاهی اوقات امکان دارد که شما در پیج اینستاگرام خود مایل نباشید، پیام هر فردی را مشاهده کنید و یا اینکه تصویر و پست های او را مشاهده کنید، به همین دلیل می توانید وارد تنظیمات پیج خود در اینستاگرام شوید و آن فرد را در لیست کسانی که نمی خواهید پیام ها و تصاویرش را مشاهده کنید قرار دهید.

  1. استفاده از فیلتر بر روی تصاویر بدون پست کردن آنها :

یکی از جذابیت هایی که اینستاگرام دارد و در پیج اینستاگرام هر فردی این مورد را می توانید مشاهده کنید، استفاده کردن از فیلتر می باشد. شما تصاویر خود را در فیلترهای متنوع اینستاگرام قرار می دهید و هر یک از آنها را که تمایل دارید، بدون اینکه پست کنید در گوشی خود ذخیره می نمایید. گوشی خود را باید در حالت هواپیما قرار دهید و عکس را آپلود کنید، در این صورت به شما اخطار داده می شود که وصل به اینترنت نیستید و آیا مایل هستید عکس را ذخیره کنید ؟ شما باید در این قسمت گزینه قبول می کنم را بزنید تا تصویر در گوشی شما ذخیره شود.

آشنایی با ترفندهای حرفه ای در  پیج اینستاگرام

  1. خصوصی نگه داشتن اکانت :

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که مایل نیستند هر آنچه که در پیج اینستاگرام خود پست می کنند را افراد دیگر مشاهده نمایند، به همین دلیل می توانید وارد اینستاگرام خود شوید و پیج خود را شخصی نمایید. برای شخصی سازی صفحه اینستاگرام خود باید وارد تنظیمات شوید و بعد از آن گزینه شخصی سازی را انتخاب کنید.

  1. به اشتراک گذاشتن تصاویر در برنامه های دیگر :

یکی دیگر از ویژگی هایی که در پیج اینستاگرام وجود دارد، و شما باید از آن اطلاع داشته باشید، این است که عکس هایی که در صفحه اینستاگرام خود می گذارید را در صفحه های دیگر مانند فیسبوک هم به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد میکنم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

آشنایی با وب سایت اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

میتوانید جدیدترین نسخه این اپلیکیشن را از اینجا دریافت کنید

بیشتر بخوانید  اینستاگرام و اجرای تبلیغات حرفه ای و ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − شش =

اینستاگرام