ساخت اکانت اینستاگرام :

بسیاری از افراد با ساخت اکانت اینستاگرام آشنایی زیادی ندارند و به همین دلیل شاید این برنامه را در گوشی های خود نصب نکنند. برای ساخت اکانت اینستاگرام شما می توانید در بسیاری از نرم افزارها این برنامه اجتماعی را نصب کنید، یکی از آنها گوشی، تبلت، کامپیوتر و … می باشد. شما برای نصب کردن برنامه اینستاگرام به اولین چیزی که باید دقت داشته باشید نوع سیستم شما می باشد. اگر شما گوشی همراه تان دارای سیستم اندروید باشد، باید از برنامه گوگل پلی و یا بازار این برنامه را نصب کنید، اگر گوشی همراه شما آیفون باشد باید از اپ استور این برنامه را دانلود کنید و همچنین اگر می خواهید ساخت اکانت اینستاگرام خود را در کامپیوتر شخصی تان انجام دهید، باید از گوگل آن را دریافت نمایید. شما اگر بخواهید اکانت اینستاگرام خود را به حساب تجاری تبدیل کنید، باید بدانید که این روش مزیت های بسیاری دارد که در ادامه آنها را بیان می کنیم.

ساخت اکانت اینستاگرام

مزیت های ساخت اکانت اینستاگرام تجاری :

 ساخت اکانت اینستاگرام به طور حساب کاربری عادی توسط بسیاری از افراد انجام می شود، ولی باید بدانید که اگر حساب عادی خود را به حساب تجاری تبدیل کنید، از مزیت های بسیار زیاد آن بهره مند می شوید که آنها عبارت می باشد از :

  1. تعداد لایک و کامنت هایی که در هر پست گذاشته می شود را می توانید مشاهده کنید، که این قابلیت در حساب های عادی امکان پذیر نمی باشد.
  2. تعداد افرادی که پست های شما را در اینستاگرام خود ذخیره کرده اند مشخص می گردند، این قابلیت هم تنها در حساب های تجاری امکان پذیر است و شما در حساب های عادی این امکانات را نخواهید داشت.
  3. آمار افرادی که بعد از مشاهده کردن پست های شما به پروفایلتان مراجعه نموده اند هم از دیگر مزیت های ساخت اکانت اینستاگرام تجاری به شمار می رود. این گزینه نشان دهنده این موضوع می باشد که پست شما جذاب می باشد و به همین دلیل افراد از دیگر پست های شما بازدید می کنند و احتمال اینکه شما را فالو کنند بسیار بیشتر می شود.
  4. تعداد افرادی که پست شما را لایک نموده اند و در همان پست اقدام به فالو کردن شما کرده اند هم نشان داده می شود و از همین طریق شما می توانید متوجه شوید که کدام پست شما جذاب می باشد.

ساخت اکانت اینستاگرام

  1. تعداد اثر گذاری و درگیری کاربرانی که پست شما را مشاهده می کنند با ساخت اکانت اینستاگرام تجاری به خوبی مشاهده می شود. هرچه که تعداد این افراد بالا باشد جذابیت اکانت شما بیشتر می شود و این نشان دهنده آن است که اکانت شما یکی از اکانت های موفق بوده است.

اگر شما ساخت اکانت اینستاگرام خود را تجاری کنید و تعداد فالورهای خود را بالاتر ببرید، امکاناتی برای شما در اینستاگرام به وجود می آید که افراد عادی آن امکانات را ندارند. به عنوان مثال اگر تعداد فالوورهای شما بیشتر از 10 هزار تا باشد، شما می توانید لینک مورد نظر تبلیغاتی مورد نظر خود را در قسمت پایین صفحه  استوری خودتان بگذارید و به فالورهای خود آن محصول و یا تبلیغ را معرفی نمایید. 

پیشنهاد میکنم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

آشنایی با وب سایت اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

نحوه نوشتن بایو اینستاگرام

سود آوری با اینستاگرام بخش دیگر قضه است که در مقالات دیگر ارائه شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پانزده =