وب سایت اینستاگرام :

وب سایت اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های اجتماعی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است و در این چند سال اخیر روز به روز تعداد طرفداران آن بیشتر می شود. صاحب شرکت فیس بوک زاکربرگ می باشد و همین فرد صاحب شرکت اینستاگرام هم هست، به همین دلیل باید بدانید روز به روز امکانات وب سایت اینستاگرام بیشتر می شود و شما می توانید از امکانات آن لذت ببرید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این وب سایت دارد، این است که شما در گوشی های اندروید، آیفون، ویندوز و … می توانید آن را نصب کنید و در نصب آن هیچ محدودیتی هم وجود ندارد.

 اینستاگرام به صورت وب در اختیار بسیاری از کاربران قرار گرفته است و هرچند وقت یکبار وب سایت اینستاگرام ویژگی ها و امکانات جدیدی را به کاربران خود می دهد. اگر شما از کاربران گوشی های اندروید می باشید می توانید اینستاگرام را از اپلیکیشن بازار و یا گوگل پلی دانلود کند و برای دانلود آن نیازی نیست هیچ هزینه ای پرداخت کنید، اگر هم کاربرد گوشی های آیفون می باشید باید آن را از اپ استور دانلود کنید، همچنین اگر می خواهید آن را در ویندوز خود نصب نمایید می توانید آن را از گوگل دریافت کنید و بر روی کامپیوتر خود آن را نصب نمایید. برای دانلود سایت اینستاگرام نیازی نیست در هیچ یک از برنامه ها هزینه ای را پرداخت کنید و دانلود آن به صورت رایگان می باشد.

وب سایت اینستاگرام

ثبت نام در وب سایت اینستاگرام :

 بعد از اینکه شما وب سایت اینستاگرام را از اپلیکیشن مورد نظر خود بر اساس نرم افزار گوشی تان دریافت کردید باید برای ثبت نام نمودن در این وب سایت اقدام کنید.مانند دیگر برنامه های اجتماعی که در گوشی خود نصب می کنید باید در این برنامه هم فیلدهای آن را پر کنید تا ثبت نام شما انجام شود. از جمله مهمترین فیلدهایی که در این وب سایت باید پر شود، ایمیل می باشد که شما باید آدرس دقیق ایمیل خود را وارد نمایید. یکی دیگر از قسمت های آن نام کاملتان می باشد که این فیلد شامل نام و نام خانوادگی شما است. یکی دیگر از قسمت های آن نام کاربری است که در آن باید مختصر نامی از نام خانوادگی و اصلی خود را وارد نمایید.

وب سایت اینستاگرام

یکی دیگر از مهمترین قسمت هایی که در ثبت نام وب سایت اینستاگرام وجود دارد این است که شما باید پسورد و یا همان رمز عبور خود را وارد نمایید. دقت داشته باشید که رمز عبورتان را هرگز فراموش نکنید، در صورت فراموشی باید نام ایمیل خود را وارد کنید و رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین در یکی دیگر از فیلدهای ثبت نام وب سایت اینستاگرام وارد کردن شماره همراه می باشد، که شما می توانید با وارد کردن شماره همراه خود، وارد این برنامه شوید. برای نصب و دانلود اینستاگرام شما می توانید نسخه فارسی و یا انگلیسی آن را دریافت کنید، البته در درون تنظیمات این وبسایت گزینه ای وجود دارد که برنامه را فارسی می کند.

 

 مقاله های زیر را هم حتما بخوانید

کسب درآمد در اینستاگرام

تکنیک های فروش در اینستاگرام

چرا رشد پیج من کند است؟

ربات بازدید استوری بلای خانمان سوز

نوشتن بایو حرفه ای برای اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =