جدیدترین روش های دانلود از اینستاگرام

یکی از ضعف های بزرگ شرکت اینستاگرام  نبود گزینه دانلود در قسمت های پست ،استوری،آی جی تی وی،لایو و کپشن است که باعث شده تا افراد برای دانلود از اینستاگرام به سمت و سوی استفاده از نرم افزار های کمکی برای این کار بروند و اطلاعات ورود خود را در این نرم افزار ها وارد کنند که اگر صاحبان این اپلیکیشن ها بخواهند از اطلاعات شما سوءاستفاده کنند براحتی میتوانند آت ها را به سرقت ببرند.

اما روش هایی که در آن ها شما نیاز به وارد کردن اطلاعات ورود پیج خود در آن نیستید میتوانند گزینه های امن تری برای استفاده باشند که من در این مقاله راه های آسان و کاملا در دسترس رو برای شما عنوان میکنم و نحوه استفاده از هریک از ان ها نیز گفته می شود.

به طور کلی برای دانلود از اینستاگرام یا باید از سایت ها استفاده کرد و یا از ربات ها و نرم افزار های موبایل که در دسترس همه قرار دارد.

روش های دانلود از اینستاگرام

 

روش اول:شما در این روش با کپی کردن لینک پست که از طریق سه نقطه بالای هر پست امکان پذیر است اقدام به کپی کردن میکنید و این لینک را در داخل تلگرام در یکی از چت ها جایگذاری می کنید و ارسال را می زنید و بعد از یک ثانیه پست به نمایش در میاید که شما میتوانید آن را دانلود کنید.

مزایا:دانلود راحت،سریع،بدون نیاز به نرم افزار

معایب:اگر پست های پیجی که شخصی است و پیج را قفل کرده است را کپی کنید نمی توانید آن را دانلود کنید

روش دوم:در این روش باید از ربات تلگرامی به نام رگرام استفاده کنید برای پیدا کردن این ربات میتوانید در محیط تلگرام خود در قسمت سرچ به فارسی یا انگلیسی بنویسید رگرام/regram و بعد وارد شوید و از امکانات آن استفاده کنید که تمامی منو های ان فارسی بوده واستفاده از آن راحت می باشد.

مزایا:استفاده آسان.سریع.قابل استفاده با لینک پست

معایب:اگر پست های پیجی که شخصی است و پیج را قفل کرده است را کپی کنید نمیتوانید آن را دانلود کنید.

 


دانلود از اینستاگرام

روش سوم استفاده از نرم افزار in grabber

این نرم افزار با امکانات زیادی که دارد دست شما را برای دانلود پست،استوری،لایو باز گذاشته است و شما به راحتی میتوانید از امکانات بی نظیر آن استفاده کنید.

این نرم افزار برای اندرویید و آی او اس در دسترس می باشد

در اینجا لینک دانلود این نرم افزار از گوگل پلی را قرار میدهم تا بتوانید در سریعترین زمان آن را بدون دردسر دانلود کنید.

مزایا:دانلود پست،استوری،لایو،آی جی تی وی/دانلود راحت/دانلود سریع/دانلود از پیج های پرایوت در صورتی که پیجی را که با آن لاگین کردید توسط آن پیج اکسپت شده باشد

معایب:نیاز به نصب بر روی موبایل/نیاز به لاگین کردن پیج اینستاگرام

نکته مهم:برای استفاده از این نرم افزار از پیج های دوم وسوم خود که کاربردی ندارند استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاید.


دانلود از اینستاگرام

روش چهارم :بهترین روش در حال حاضر که شما میتوانید با کیفیت بالا اقدام به دانلود تمامی قسمت های اینستاگرام منجمله دانلود پست،استوری،آی جی تی وی،لایو، کپی کردن کپشن،ریپست کردن،دانلود پروفایل با کیفیت بالا را انجام دهید

برای استفاده از این روش نیاز به دانلود نرم افزار اینستاکپشن که برای اندرویید در دسترس است بکنید و بدون نیاز به لاگین شدن امکانات فوق العاده ای رو در اختیاز شما قرار می دهد.

برای دانلود این نرم افزار از اینجا دانلود کنید

مزایا:دانلود تمامی قسمت های اینستاگرام/بدون نیاز به لاگین/استفاده آسان

معایب:نیاز به نصب اپلیکیشن

روش های دیگری هم برای استفاده وجود دارد که به دلیل اینکه امنیت مناسبی نداشتند رو معرفی نکردم سعی کنید برای دانلود از اینستاگرام از یکی از چهار روشی که گفته شد استفاده کنید.

پیشنهاد آکادمی صادقی:کامل ترین آموزش اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =