بازیابی اینستاگرام :

از آنجایی که در جهان هر مشکلی حل می شود باید بدانید که بازیابی اینستاگرام هم امکان پذیر است و شما به راحتی می توانید اینستاگرام خود را بازیابی کنید. بسیاری از افراد شاید این سوال برایشان به وجود آید که آیا امکان دارد بازیابی اینستاگرام را انجام دهند که آنها باید بدانند اگر اکانت خود را به صورت کامل پاک نکرده باشند می توانند اکانت اینستاگرام خود را یک بار دیگر بازیابی نمایند. در صورتی که شما اکانت اینستاگرام خود را به صورت کلی پاک کرده باشید می توانید یک بار دیگر با همان نام وارد اینستاگرام شوید، ولی در صورتی که رمز و یا اکانت شما به وسیله هکرها هک شده باشد به وسیله روش هایی که در ادامه بیان می کنیم می توانید بازیابی اینستاگرام خود را انجام دهید.

روش های متنوع در بازیابی اینستاگرام هک شده :

همانطوری که بیان نمودیم روش های بسیاری در بازیابی اینستاگرام هک شده وجود دارد که برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از :

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

 1. کارشناس :

یکی از بهترین روش هایی که می توانید بازیابی اینستاگرام را به وسیله آن داشته باشید ای است که موبایل و اینستاگرام خود را به فردی که در این امور تخصص زیادی دارد بسپارید، این دسته از افراد از آنجایی که تخصص و دانش زیادی دارند به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان می توانند اینستاگرام هک شده شما را باز گردانند. کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می کنند بسیار زیاد هستند و کافی است شما با یکی از آنها تماس بگیرید تا بازیابی اینستاگرام شما را انجام دهد. روش های دیگری هم برای بازگرداندن اینستاگرام وجود دارد ولی این روش یکی از بهترین و امن ترین روش ها شناخته می شود، چرا که کارشناس به راحتی می تواند اکانت اینستاگرام شما را بازگرداند و در این امر تجربه و تخصص بیشتری دارد. افرادی که فالوورهای زیادی داشته اند و اینستاگرام آنها هک شده است باید دقت داشته باشند که بهتر است برای بازیابی اینستاگرام خود از این روش استفاده کنند، چرا که امنیت در این روش بیشتر از روش دیگری می باشد که توضیح خواهیم داد.

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

 1. از طریق اپلیکیشن :

یکی دیگر از روش های بازیابی اینستاگرام هک شده از طریق همان برنامه اینستاگرام می باشد که در این روش باید، در همان صفحه ورود گزینه get help signing in  را بزنید و بعد از آن وارد شدن با ایمیل را انتخاب کنید. سپس باید آدرس ایمیل و اکانت اینستاگرام خود را وارد نمایید و اگر اکانت خود را به خاطر نمی آورید می توانید از طریق ایمیل آن را به دست آورید. در مرحله بعدی باید گزینه need more help را وارد نمایید، بعد از آن هم باید به تمامی پرسش هایی که اینستاگرام از شما می رسد پاسخ دهید تا ایستاگرام شما را شناسایی کند.

یکی از نکاتی که در این روش بازیابی اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به به آن توجه داشته باشید این است که مشکلات خود را به طور کامل کنید، در واقع این پروسه اهمیت بسیاری دارد تا شما بتوانید اکانت خود را بازگردانید.

کنیم که ابتدا رمز عبور خود را از طریق فیسبوک ریست (Reset) کنید. شما از طریق حساب فیسبوک خود می‌توانید رمز عبور اکانت اینستاگرام‌تان را ریست کنید. البته این امر تا زمانی امکان‌پذیر است که حساب اینستاگرام و فیسبوک شما با یکدیگر در ارتباط بوده و اصطلاحا همگام‌سازی شده باشند. برای انجام این عمل مراحل زیر را دنبال کنید:

 • در صفحه لاگین یا ورود به حساب اپلیکیشن اینستاگرام گزینه Forgot Password را انتخاب کنید.
 • حال گزینه با عنوان Reset Using Facebook را انتخاب نمایید.
 • حال وارد حساب کاربری فیسبوک خود شوید.
 • با انجام این عمل امکان ریست کردن رمز عبور حساب اینستاگرام شما ارائه می‌شود. برای توضیحات دقیق‌تر می‌توانید از طریق شماره‌های ضمیمه شده با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

از طریق آدرس ایمیل ثبت شده یا اصطلاحا رجیستر شده حساب اینستاگرام‌تان هم می‌توانید نسبت به ریست کردن یا تغیر رمز عبور اکانت خود اقدام کنید. اگر حساب اینستاگرام شما با اکانت فیسبوک در ارتباط نیست می‌توانید از این روش به منظور ریست کردن رمز عبور خود استفاده نمایید. برای انجام این عمل مراحل زیر را طی کنید:

 • در صفحه لاگین یا ورود به حساب اپلیکیشن اینستاگرام گزینه Forgot Password را انتخاب کنید.
 • حال گزینه Username or Email را انتخاب کنید.
 • با وارد کردن نام کاربری یا آدرس ایمیل خود به دنبال اکانت اینستاگرام خود بگردید.
 • پس از یافتن اکانت اینستاگرام‌تان، گزینه Send a Password Reset Email را انتخاب کنید.
 • ایمیل‌های دریافتی خود را بررسی نمایید. در این شرایط از سوی اینستاگرام ایمیلی دریافت کرده‌اید که حاوی یک لینک است. این لینک را انتخاب کنید.
 • حال می‌توانید یک رمز عبور جدید را برای حساب یا اکانت اینستاگرام خود تعریف کنید.

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

دقت داشته باشید که اگر از سوی اینستاگرام ایمیلی دریافت نکردید، حتما بخش Spam ایمیل خود را هم بررسی کنید.

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

اگر بنا به هر دلیلی لینک ریست کردن رمز عبور ارسالی به ایمیل شما درست عمل نکرد، مجددا مراحل پیشین را انجام دهید. لینک‌هایی که اینستاگرام به منظور ریست کردن رمز عبور به آدرس ایمیل کاربر ارسال می‌کند دارای محدودیت زمانی هستند. بنابراین این احتمال وجود دارد که تأخیر شما در کلیک بر روی لینک مورد نظر منجر به بروز مشکل در فرآیند ریست کردن رمز عبور از طریق ایمیل شده باشد.

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

اگر در زمانی که به جستجوی حساب کاربری خود می‌پردازید، اینستاگرام نتوانست نام کاربری حساب شما را پیدا کند، سعی کنید که با استفاده از آدرس ایمیل رجیستر شده خود نسبت به انجام این عمل اقدام نمایید. شما همچنین می‌توانید از آدرس URL تصاویر و فایل‌های اشتراک‌گذاری شده پیشین خود در توییتر یا فیسبوک هم به منظور یافتن حساب اینستاگرام‌تان استفاده کنید. دقت داشته باشید که اگر با انجام تمام موارد ذکر شده باز هم با پیغام No Account Found مواجه شدید، بدون تردید حساب یا اکانت اینستاگرام شما غیرفعال شده است.

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

اگر در حین وارد کردن آدرس ایمیل خود با پیغام فوق مواجه شدید این احتمال وجود دارد که آدرس ایمیل ثبت شده در حساب کاربری خود را فراموش کرده باشید. سعی کنید که تمام ایمیل‌هایی که تصور می‌کنید ممکن است با آن‌ها در اینستاگرام رجیستر شده باشید را در صفحه مورد نظر وارد نمایید.

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم تا زمانی که شما از قوانین و مقررات اینستاگرام پیروی کنید، اینستاگرام نسبت به حذف یا غیرفعال کردن حسابتان اقدام نمی‌کند. حال شاید تمایل داشته باشید که بدانید قوانین و مقررات اینستاگرام به چه صورت است؟ در بخش زیر گزیده‌ای از قوانین و مقررات اینستاگرام را خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم:

 • تصاویر و ویدئوهایی که در حساب خود آپلود می‌کنید باید متعلق به شما باشند. انتشار تصاویر سایر افراد و ایجاد حساب‌های کاربری فیک (Fake) یا جعلی منجر به نقض قوانین اینستاگرام می‌شود.
 • اینستاگرام از انتشار تصاویر و ویدئوهای مبتذل جلوگیری می‌کند. انتشار و اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئوهای مبتذل منجر به نقض قوانین اینستاگرام شده و در این شرایط اینستاگرام به سرعت حساب شما را مسدود می‌نماید.
 • اینستاگرام نسبت به انتشار و اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئوهای آزاردهنده به مراتب حساس است. اشتراک‌گذاری محتوای آزاردهنده نظیر خودآزاری، خونریزی، صدمه زدن به حیوانات و غیره سریعا از سوی اینستاگرام سرکوب شده و نهایتا بدین صورت حساب شما مسدود می‌شود.
 • اگر در اینستاگرام برای سایر افراد ایجاد مزاحمت کنید و آن‌ها برای سرورهای اینستاگرام بر علیه شما گزارش تخلف یا Report ارسال کنند ممکن است در یک چشم به هم زدن حساب یا اکانت اینستاگرام خود را از دست دهید.

آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

حتما بخوانید:  تعمیر یا تعویض دکمه پاور آیفون XS Max

اگر شما شرایط استفاده از اینستاگرام را نداشته باشید هم حسابتان می‌تواند بدون هیچ عذری مسدود یا غیرفعال شود. برخی از شرایط اولیه استفاده از اینستاگرام به شرح زیر هستند:

 • کاربر باید حداقل 13 سال داشته باشد.
 • کاربر اجازه انتشار تصاویر مبتذل، حاوی خشونت، نفرت، پیام‌های غیراخلاقی و … را ندارد.
 • فروش و معامله حساب کاربری اینستاگرام امری غیرقانونی است.
 • تمام مسئولیت‌های امنیتی حساب کاربری اینستاگرام بر عهده خود کاربر است.
 • کاربر نباید منجر به آزار و اذیت، تهدید و مزاحمت دیگران شود.
 • استفاده از اینستاگرام به منظور ترویج موارد غیرقانونی و غیرمجاز نقض قوانین و شرایط اینستاگرام است.
 • ساخت روبات اینستاگرام و موارد این چنینی مجاز نیست.

 

بیشتر بخوانید  آموزش اینستاگرام جامع

بعد از این مقاله پیشنهاد میکنم حتما این مقاله ها رو هم بخونید

آموزش هک اکانت های اینستاگرام

آشنایی با روش های بازیابی پیج اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 3 =

اینستاگرام