آموزش اینستاگرام  جدید :

امروزه افراد زیاد از برنامه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنند و امکان دارد که با آموزش اینستاگرام جدید  و برخی از فعالیت های آن آشنایی نداشته باشند. به طور کلی برای آموزش اینستاگرام از ثبت نام تا پست گذاشتن در اینستاگرام توضیحاتی را در ادامه بیان می کنیم تا آشنایی شما با این برنامه اجتماعی بیشتر شود و از استفاده کردن با آن لذت ببرید.

مراحل آموزش اینستاگرام :

اگر بخواهیم به طور کلی آموزش اینستاگرام جدید را بیان کنیم باید به بسیاری از مطالب و فعالیت هایی که در این برنامه وجود دارد بپردازیم. ولی برخی از مراحلی که اهمیت بیشتری دارند و باید با آنها در برنامه اینستاگرام آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 

 

آموزش اینستاگرام جدید از پایه

  1. ثبت نام :

بعد از اینکه شما برنامه اینستاگرم را در گوشی و یا کامپیوتر خود نصب کردید باید اقدام به ثبت نام در این برنامه نمایید. ایجاد کردن حساب کاربری مهمترین اقدامی می باشد که باید آن را انجام دهید. شما ایمیل و شماره موبایل خود را باید در قسمت ثبت نام وارد کنید و همچنین بعد از آن باید اکانت اینستاگرام تان را انتخاب و پسوردی روی آن بگذارید تا بتوانید در این برنامه ثبت نام کرده باشید، بعد از اینکه ثبت نام شما انجام شود گزینه های زیادی را مشاهده خواهید که در مراحل بعدی آموزش اینستاگرام جدید آنها را بیان می کنیم.

  1. بخش خانه :

برنامه اینستاگرام چهار بخش اصلی دارد که شما اگر با این چهار بخش آشنایی داشته باشید می توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید. یکی از بخش های آن خانه می باشد که در این بخش می توانید پست های افرادی که آنها را فالو کرده یا را مشاهده نمایید و آنها را لایک کنید. در ابتدا این پست ها بر اساس زمان نشان داده می شد، ولی اکنون بر اساس میزان علاقه شما به آن پیج نشان داده می شود و شما می توانید آنها را مشاهده کنید.

  1. ذره بین :

یکی دیگر از بخش هایی که در آموزش اینستاگرام جدید باید با آن آشنایی داشته باشید بخش ذره بین می باشد که در این بخش شما می توانید افرادی را که دنبال آن هستید را پیدا کنید. در این بخش چهار گزینه مشاهده می کنید که یک از آنها افراد دومی هشتگ، سومی مکان و چهارمی تگ می باشد که هر یک از آنها را انتخاب می کنید می توانید جستجوی خود را انجام دهید.

  1. آیکون قلب :

یکی دیگر از بخش های آموزش اینستاگرام جدید که باید با آن آشنایی داشته باشید آیکون قلب می باشد که در این بخش می توانید تمامی اعلان هایی که در اینستاگرام شما وجود دارد را مشاهده کنید. اگر دوست برای شما کامنت بگذارد و یا شما را لایک کند شما می توانید آنها را در این بخش مشاهده کنید.

  1. آیکون آدمک :

یکی دیگر از بخش هایی که در آموزش اینستاگرام باید با آن آشنایی داشته باشید آیکون آدمک می باشد که در این بخش پروفایل شخصی خود را می توانید مشاهده کنید و تمامی عکس ها و ویدیوهایی که پست کرده اید در این قسمت می باشد.  

آموزش اینستاگرام جدید از پایه

پیشنهاد می شود این مقالات را نیز ببینید

آشنایی با روش های افزایش فالوور

آشنایی با روش های بازیابی پیج اینستاگرام

هک اینستاگرام و روش های انجام آن در ایران

آموزش تخصصی طذاحی سایت رو میتونید در این سایت پیدا کنید

بیشتر بخوانید  آیا شما بازیابی اینستاگرام نیاز دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

اینستاگرام