ربات اینستاگرام :

ربات اینستاگرام یکی از ابزارهایی به شمار می رود که برای افزایش فالوور مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از افراد بر اینکه فالوورهای خود را افزایش دهند از این روش استفاده می کنند. انتخاب ربات اینستاگرام باید بسیار هوشمندانه باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن فالوورهای افراد را افزایش دهد. بسیاری از افراد امروزه از این ربات به عنوان یکی از شخصیت های مجازی نام می برند که بسیاری از فعالیت های اینستاگرام را بر عهده دارد و انجام می دهد. مهمترین دلیل اینکه افراد از ربات اینستاگرام استفاده می کنند ای است که فالوورهای خود را افزایش دهند تا از این طریق تبلیغات زیادی بگیرند و بتوانند درآمد بیشتری به دست آورند. اینکه آیا پیج افراد و تعداد فالوور های آن واقعی می باشد بسیار اهمیت دارد و افراد برای ارائه دادن تبلیغات باید به این مورد توجه بسیاری کنند.

آشنایی با عملکرد  ربات اینستاگرام

استفاده کردن از ربات اینستاگرام ضرر دارد و یا مفید می باشد ؟

بسیاری از افراد شاید در مورد اینکه استفاده کردن از ربات اینستاگرام ضرر و یا فایده دارد اطلاعاتی نداشته باشند، که این دسته از افراد باید بدانند اگر تنظیمات ربات در اینستاگرام شما به خوبی انجام ود این ربات برای شما مفید است. اما دقت داشته باشید که اگر آن را به درستی تنظیم و را راه اندازی نکنید، می تواند به ضرر پیج شما باشد. اینستاگرام بیان کرده است که هر پیج اینستاگرام که از ربات استفاده کنید کاملا غیر مجاز می باشد و آن را مسدود می کند،  بیشتر افرادی که پیج اینستاگرام دارند از ربات اینستاگرام استفاده می کنند و روز به روز به تعداد فالوورهای آنها افزوده می شود اما خطر جدی که در آپدیت های اخیر کاربران را تهدید می کند این است که دیگر نمیتوان از ربات ها استفاده کرد چرا که باعث می شود پیج شما بسته شود چرا که اینستاگرام رشد کرده است و الان متواند به راحتی رابت را از افراد عادی شناسایی کند پس توصیه اکید من اینه که اصلا از هیچ ربات اینستاگرام استفاده نکنید تا حاصل ماه ها و سال ها تلاش شما در یک لحظه از بین نورد و دیگر به آن صفحه دسترسی نداشته باشید.

آشنایی با عملکرد  ربات اینستاگرام

تنظیمات ربات اینستاگرام باید به این صورت باشد ؟

بدون شک شما از هر مکان و جایی که ربات اینستاگرام را تهیه کرده باشید، به شما یک نرم افزار می دهد که آن را باید بر روی بستر اینترنت قرار دهید و به صورت آنلاین از آن استفاده کنید. شما می توانید خودتان این ربات را به خوبی کنترل کنید و بعد از اینکه تنظیمات آن را درست کردید دکمه شروع را بزنید تا ربات شما شروع به کار کند. از جمله مهمترین عملکردهایی که ربات اینستاگرام دارد این است که می تواند فالو، لایک، کامنت بگذارد، آنفالو کند و … ولی باید دقت داشته باشید که آن را به گونه ای تنظیم نمایید که تمامی این روش ها را به صورت اصولی انجام دهد، در غیر این صورت فعالیت و عملکرد ربات به ضرر شما می شود و به پیج اینستاگرام تان آسیب جدی وارد می کند. به همین دلیل پیش از اینکه از آن استفاده کنید باید با طرز کارکرد آن آشنایی های لازم را به دست آورید.

پیشنهاد میکنم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

آشنایی با ویژگی های اینستاگرام فارسی

روش ساخت اکانت دوم در اینستاگرام

دانلود اینستاگرام قدیمی

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

بیشتر بخوانید  آشنایی با قابلیت هایی که در ورود اینستاگرام وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفت =

اینستاگرام