بازیابی پیج  اینستاگرام :

امروزه بسیاری از افراد شاید مشکل بازیابی پیج اینستاگرام را داشته باشند و به دنبال روش هایی باشد که پیج اینستاگرام خود را بازگردانند. همه ما به خوبی می دانیم اینستاگرام یکی از مهمترین برنامه های اجتماعی می باشد که بسیاری از کاربران روزانه از آن استفاده زیادی می کنند، به همین دلیل باید با تمامی مشکلات و خدماتی که در این برنامه وجود دارد آشنایی داشته باشند، یکی از مهمترین مشکلاتی که شاید در این برنامه با آن مواجه شوید بازیابی پیج اینستاگرام باشد که با روش های متنوع می توانید آن را باز گردانید. برای اینکه با روش های بازیابی پیج اینستاگرام آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از روش های آن را معرفی می کنیم.

روش های بازیابی پیج اینستاگرام :

 همانطوری که بیان نمودیم برای بازیابی پیج اینستاگرام روش های بسیار زیادی وجود دارد که برخی از آنها عبارت می باشد از :

آشنایی با روش های  بازیابی پیج اینستاگرام

  1. به وسیله وبسایت :

در این روش شما باید برای بازیابی پیج اینستاگرام خود به سایت اینستاگرام مراجعه کنید و بر روی قسمت log in کلیک نمایید، سپس گزینه فراموشی پسورد را بزنید. برای مشا صفحه ای باز می شود که باید در این صفحه آدرس ایمیل و یا شماره تلفن خود را که با آنها پیج اینستاگرام خود را باز کرده اید را وارد نمایید. در این مرحله لینکی برای شما به ایمیل تان ارسال می شود که این لینک پسورد اینستاگرام شما را ریست می کند و شما می توانید یک بار دیگر اینستاگرام خود را به دست آورید.

  1. به وسیله اپلیکیشن :

بازیابی پیج اینستاگرام از طریق اپلیکیشن بسیار ساده و آسان می باشد، چرا که شما می توانید شماره موبایل و ایمیل خود را که با آن پیج خود را وارد کرده اید را بزنید و سپس برای شما سه گزینه می آید که در یکی از آنها از شما می خواهد پسورد را به ایمیل تان بفرستید و دیگری از شما می خواهد که آن را اس ام اس کنید، روش سوم هم این است که شما را به به اکانت فیسبوک تان وصل کند. شما هر یک از این روش ها را که بهتر می توانید با آن کار کنید را انتخاب کرده و از این طریق می توانید بازیابی پیج اینستاگرام تان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

آشنایی با روش های  بازیابی پیج اینستاگرام

  1. به وسیله فیسبوک :

یکی دیگر از روش های بازیابی پیج اینستاگرام این است که به وسیله اکانت فیسبوک خود یک بار دیگر پیج اینستاگرام خود را فعال کنید. در این روش باید دقت داشته باشید که شما دارای فیسبوک باشید، در غیر این صورت نمی توانید از این روش استفاده کنید. از آنجایی که شرکت فیسبوک و اینستاگرام یکی می باشد شما هر پسوردی که در فیسبوک خود گذاشته باشید می توانید از طریق اینستاگرام به آن دسترسی پیدا کنید.

  1. شماره پیامک :

یکی از بهترین روش های بازیابی پیج اینستاگرام این است که شماره موبایل خود را وارد کنید تا پسورد جدید برای شما ارسال شود. دقت داشته باشید که در قسمت ساخت اکانت باید شماره موبایل خود را وارد کرده باشید تا بتوانید از این روش استفاده کنید.

دوره بازیابی پیج های اینستاگرام

بیشتر بخوانید  اکشن بلاک و راه های نجات از آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =

اینستاگرام