روش های افزایش فالوور :

شما برای اینکه با روش های افزایش فالوور آشنایی داشته باشید باید به برخی از آنها اهمیت بسیاری دهد تا از این طریق فالوورهای اینستاگرام خود را بیشتر کنید. بسیاری از افراد امکان دارد با روش های افزایش فالوور آشنایی نداشته و مایل باشند که فالوور های خود را در اینستاگرام بیشتر کنند. برای اینکه با روش های افزایش دادن فالورها آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از اقداماتی را که باید انجام دهید را معرفی می کنیم.

معرفی روش های افزایش فالوور :

همانطوری که بیان نمودیم روش های افزایش فالوور متنوع می باشد و هر یک از آنها برای افزایش دادن فالوور در اینستاگرام تاثیر بسیاری دارد که عبارت می باشد از :

آشنایی با  روش های افزایش فالوور

  1. فعال بودن :

یکی از روش های افزایش فالوور این است که شما همیشه در اینستاگرام فعال باشید. اینکه شما به صورت مدام در اینستاگرام پست بگذارید به ویژه در زمان هایی که اینستاگرام شلوغ تر است. اگر روزی 3 پست در اینستاگرام خود بگذارید به مدت مرور زمان تعداد فالوور های شما بیشتر می شود.

  1. پیشنهاد ویژه :

 یکی دیگر از روش های افزایش فالوور این است که برای دنبال کنندگان خود پیشنهادهای ویژه ارائه دهید. این پیشنهادها می تواند مانند راه اندازی مسابقات باشد، چرا که شما با مسابقات افراد زیادی را می توانید به پیج خود دعوت کنید، نکته ای که در این مورد باید به آن توجه بسیاری داشته باشید این است که از افرادی که در پیج شما هستند بخواهید افراد دیگری را زیر یکی از پست های شما دعوت کنند تا شما را فالو نمایند. تاکنون بسیاری از افرادی که می خواستند فالوورهای خود را افزایش دهند از این روش استفاده کرده اند و موفق بوده اند.

آشنایی با  روش های افزایش فالوور

  1. مطالب مفید :

موضوعاتی که جذاب هستند بدون شک مخاطبان را به پیج اینستاگرام شما می کشانند، به همین دلیل باید دقت داشته باشید که برای جذب فالوور بیشتر به این نکته هم اهمیت دهید. در واقع باید بدانید یکی از مهمترین روش های افزایش فالوور همین مورد می باشد، شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید باید موضوعات جذاب و مفیدی را ارائه دهید تا مخاطبان خود را مجذوب پیج اینستاگرام خود نمایید.

  1. از افرادی که به شما کمک کرده اند یاد کنید :

 یکی دیگر از روش های افزایش فالوور این است که شما باید از کسانی که شما را دنبال کرده اند و فالوورهای شما می باشند تشکر کنید. با این اقدام شما اعتماد آنها را نسبت به خودتان بیشتر می کنید و همچنین با این کار خود موجب می شوید که آنها پشتیبان خوبی برای شما شوند. اگر دنبال کنندگان شما یکی از پست هایی را که دارید را برای افراد دیگر ارسال کنند، امکان دارد به همین نحو فالوورهای شما بیشتر شوند.

  1. نصب کردن پروفایل فیسبوک به اینستاگرام :

اینکه شما در دو شبکه اجتماعی فعال باشید اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین دلیل بهتر است پست های فیسبوک و اینستاگرام خود را با یکدیگر در اشتراک بگذارید تا فالوورهای شما بیشتر شوند. در واقع باید بدانید این روش هم یکی از روش های افزایش فالوور به شمار می رود.

پیشنهاد میکنم مقالات زیر را نیز مطالعه کنید

آشنایی با ویژگی های اینستاگرام فارسی

روش ساخت اکانت دوم در اینستاگرام

دانلود اینستاگرام قدیمی

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

بیشتر بخوانید  نکات طلایی در نوشتن کپشن اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =

اینستاگرام