ریپورت اینستاگرام

اینستاگرام هم مثل تمامی نرم افزار های دیگه یه سری قوانین سخت گیرانه ای برای خودش داره که کافیه فقط اون ها رو بشناسید تا مرتکب اشتباه نشید و توسط رقیب هایستان ریپورت نخورید و پست ها و پیجتون رو از دست ندید.

می شود اینگونه گفت که افراد زیادی فقط از اینستاگرام استفاده می کنند و اصلا  وقتی نمیگذارند تا قوانین رو مطالعه کنند و خودشان این امکان را به دیگران می دهند تا رقیب شان یا دشمنشان از ریپورت اینستناگرام  بر علیه اون ها استفاده کند.

ریپورت های اینستاگرام به چند دسته تقسیم می شوند

1-ریپورت پروفایل

2-ریپورت پست

3-ریپورت استوری

4-ریپورت لایو

5-ریپورت کامنت

6-ریپورت دایرکت

 

ریپورت اینستاگرام

 

 

اینکه بدانیم از کدام ریپورت در کجا استفاده کنیم بسیار مهم است 

قویترین نوع ریپورت در بین ریپورت های بالا ریپورت پروفایل است چرا که شما اگر هر کدام از گزینه های دیگر رو انتخاب کنید باعث می شود تا فقط اون مورد حذف شود مثلا اگر یک دایرکت رو ریپورت کنید فقط اون دایرکت حذف میشه و شما باید تعداد زیادی پست یا استوری رو حذف کنید تا بتوانید اون پروفایل رو حذف کنید که دیسیبل شدن یک پیج به عوامل مهمی بستگی دارد که در پایین تعدادی از این موارد رو بررسی میکنیم.

عوامل مهم در ریپورت اینستاگرام

1-پیجی که ریپورت برای آن زده می شود

2-پیجی که ریپورت میزند

در زیر این دو مورد رو به طور کامل توضیح می دهیم.

ییج هدف ریپورت

1-قدمت پیج:مدت زمانی که یک پیج تاسیس شده است یکی از عوامل بسیار مهم در پاک شدن اون پیج دارد ممکن است شما با یک ریپورت ساده بتوانید یک پیجی که دوکا فالوور دارد را دیسیبل کنید اما نمی توانید با یک ریپورت همین پیج با اما با قدمت پنج ساله را دیسیبل کنیم.

پس سن پیج یکی از عوامل اصلی در دیسیبل شدن آن دارد.

2-تعداد پست ها

هر چه تعداد پست های یک پیج بالاتر باشد باید تعداد بیشتری از پست ها پاک شود تا پیج دیس شود و مسلما پیجی که تعداد زیادی پست می گذارد یک پیج فعال و به روز میتواند باشد.

3-تعداد فالوورها

در ریپورت اینستاگرام برای پیج هایی با فالوور بالا قدرت ریپورت و همچنین صحیح بودن آن بسیار اهمیت دارد،پس شما باید مهمترین عامل قدرت یک پیج یعنی تعداد فالوور های آن است.

اما مسئله این است که عدد فالوور ها مهم است یا کیفیت آن؟

چرا که تعداد زیادی از پیج ها از فالور فیک استفاده می کنند و مسلما قدرت در عدد فالوور نیست در میزان فعالیت و اینگیجمنت آن ها است،هر چه تعداد فالوور های فعال یک پیج بیشتر باشد باید تعداد ریپورت های زیادی زده شود تا پیج دیسیبل شود.

ویزگی های مهم در پیج مهاجم و ریپورتر

1-نوع ریپورت مهاجم

اگر شما در ریپورت هایی که میزنید دقت کنید ریپورت صحیح بزنید میتوانید بایک ریپورت یک پیج یا یک پست را پاک کنید پس میزان شناخت ما از ریپورت نقش به سزایی در قدرت ریپورت ما دارد.

2-سابقه ریپورت مهاجم

اگر شما هر روز ریپورت های زیادی بزنید و این ریپورت ها صحیح باشند سابقه شما در ریپورت قوی تر و امتیاز بالاتری دریافت می کنید و به راحتی پست های مشکوک رو هم پاک کنید

تا اینجا عوامل مهمی که در قدرت یک ریپورت نقش دارند رو بررسی کردیم اما مسئله فقط دانستن این ها نست چرا که مقوله ریپورت در اینستاگرام یکی از مخوف ترین کارهاست.

چرا که زمانی که شما قدرت و تبحر خود را در ریپورت زدن بالا ببرید  علاوه بر اینکه اطلاعاتی دارید که هیچ کسی ندارد و این خاص بودن شما رو نسبت به عوام نشون میدهد و شما میتوانید درآمد های بسیار بالایی رو تجربه کنید.

با توجه به اینکه بیش از این نمتوانیم اطلاعاتی راجع به این موضوع را در اینترنت و یا در پیج اینستاگرام قرار دهید یاید فضای کاملا پرایوتی باشد تا این مسائل بررسی و آموزش داده شود تا افراد کمتری این دانش را یاد بگیرند.

اگر علاقه دارید تا خاص باشید و بتوانید درآمد خوبی رو در این زمینه داشته باشید حنما توصیه می کنم که مطلب زیر را بخوانید.

من میخواهم در دوره آموزشی ریپورتر حرفه ای شرکت کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 13 =